Les derniers articles de blog "Helsingborgs Auktionsverk"

Prix réalisés "Helsingborgs Auktionsverk "

Porslin, 20 delar
Bl a, blå blomst, salix och koka blå. Ej genomgånget, skador samt naggar kan förekomma. Helsingborgs Auktionsverk
Stolar, ett par
Jacob & Josef Kohn, Wien, 1900-talets första hälft.\nHöjd 92 cm. Renoverade. Senare sitsar. Helsingborgs Auktionsverk
Partin silversmycken mm
Bl a par ljusstakar 1800-tal. Örhängen med Skarabé. Helsingborgs Auktionsverk
Glasföremål, 3-delar, Reymyre, hh 22
Glasföremål, 3-delar, Reymyre, hh 22 Helsingborgs Auktionsverk
Bokhyllor, 4 st, 2 st med skåp, mahogny
H: 130 cm Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk a 0 objets dans les catégories

Adresse et numéro de téléphone de Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se