Les derniers articles de blog "Helsingborgs Auktionsverk"

Prix réalisés "Helsingborgs Auktionsverk "

3 partier glas
Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma. Helsingborgs Auktionsverk
Grammofon, Bang & olufsen, BEOGRAM 4500
inkl. väggfäste Helsingborgs Auktionsverk
Pärlcollier
Collier med 38 st rosa och laxfärgade odlade lätt barocka pärlor ca 11-11.5 mm. Trädd på tråd med knut. Silverfärgat lås.\nLängd ca 50 cm.\nPärlor med naturliga ojämnheter. Helsingborgs Auktionsverk
Bålskålar, 5 st
Nysilver. Högsta h 15 cm. Proveniens samlarna Daisy och Torsten Ingelsson. Helsingborgs Auktionsverk
Ytterfoder, Höganäs
Omkring 1900. Glaserat lergods. Dekor med pelikaner. Otydlig drejarsignatur, Höganäs. Höjd 18 cm.\n\nÄndring: Pelikaner Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk a 0 objets dans les catégories

Adresse et numéro de téléphone de Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se