Les derniers articles de blog "Helsingborgs Auktionsverk"

Prix réalisés "Helsingborgs Auktionsverk "

Matta, Rolf Benz
1900/2000-tal. Grå färgställning med mönster. Etikettmärkt. 217 x 267 cm. Något slitage. Helsingborgs Auktionsverk
Brevkniv?
Asien. Skuren elfenben och nysilver eller silver, 18/1900-tal. Längd 37 cm. Proveniens Lennart Wittbecks samling. Skador. Helsingborgs Auktionsverk
Spegel, empire stil
mahognyfaner. H 123\nSäljer till förmån för Cancerfonden, Helsingborgs lasarett samt Cancer- och trafikskadades riksförbund Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs litteratur m m
Tre hyllplan. Småtryck m m. Helsingborgs Auktionsverk
Matskedar, 7 st, bla 1800-tal, silver
Vikt ca 315 g Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk a 0 objets dans les catégories

Adresse et numéro de téléphone de Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se