Zuydwal Veilingen

Zuydwal Veilingen, located near Amsterdam, and deals in fine art including paintings, bronzes, silver objects, porcelain and design.

Margriet van Seumeren started her own auction house in 2001. Auctions are organised twice a year.

  • Pays-Bas

Les derniers articles de blog "Zuydwal Veilingen"

Prix réalisés "Zuydwal Veilingen "

Jong, Fedde de (1915), The water mill, oil on canvas
Jong, Fedde de (1915), The water mill, oil on canvas Zuydwal Veilingen
W.G.F. Jansen (1871-1949) - Dorpje met op de voorgrond een paard
W.G.F. Jansen (1871-1949) \n\nDorpje met op de voorgrond een paard \n\nolie op karton \n\n16 x 22 cm \n\nges. l.o. Zuydwal Veilingen
Konrad von Kardoff (Germany 1877-1945) - Haven van Sluis 1902
Konrad von Kardoff (Germany 1877-1945) \n\nHaven van Sluis 1902 \n\nolie op doek \n\n50 x 60 cm \n\nges. r.o. Zuydwal Veilingen
David Bles (1821-1899) - Interieur
David Bles (1821-1899) \n\nInterieur \n\nsepia \n\n15 x 18 cm \n\nIllustratie voor boek Sinjeur Schimmel. Hierbij ook het boek waarin de tekening is opgenomen. Zuydwal Veilingen
Ferdinand Oldewelt (1857-1935) - Rode pioenrozen in vaas
Ferdinand Oldewelt (1857-1935) \n\nRode pioenrozen in vaas \n\naquarel \n\n63 x 50 cm \n\nges. l.m. Zuydwal Veilingen
Zuydwal Veilingen a 0 objets dans les catégories

Adresse et numéro de téléphone de Zuydwal Veilingen

Zuydwal Veilingen
Postbus 398
1270 AJ Huizen

Email: info@zuydwalveilingen.nl
Telephone: 06-53651139