Les derniers articles de blog "Herrljunga Auktionsverk"

Prix réalisés "Herrljunga Auktionsverk "

KARL ERIK HAGBERG. kolteckning, naken kvinna, signerad, daterad 51.
47 x 33 cm. Herrljunga Auktionsverk
VAS, Skruf, signerad.
höjd 21 cm, diameter 10 cm. Herrljunga Auktionsverk
TAKLAMPA, glas, mässing, Orrefors.
takhöjd, 80 cm, diameter 35 cm. Herrljunga Auktionsverk
SNUSDOSOR, 7st & CIGARETTETUI, 1st.
Cigarettetui, nysilver, 9,5 x 7,8 x 0,9 cm. Namn insida lock\nDosa metall 6,5 x 4 x 1,7 cm\nDosa, ben & silver 7,5 x 3,8 x 2 cm\nDosa näver & trä, 1904, 7,7 x 4,3 x 4,8 cm\nDosa näver & trä, 7 x 4,3 x3,7 cm, signerad\nDosa näver & trä, 6,8 x 3,5 x4,8 cm\nDosa näver,trä och präglat skinn, 9 x 4 x 2,8 cm\nDosa näver,trä och präglat skinn, 9,5 x 4 x 3 cm. Herrljunga Auktionsverk
GRYTA, gjutjärn, stor.
Troligtvis tvättgryta, höjd 35, diameter 66 cm. Herrljunga Auktionsverk
Herrljunga Auktionsverk a 0 objets dans les catégories

Adresse et numéro de téléphone de Herrljunga Auktionsverk

Herrljunga Auktionsverk
Verkstadsgatan 11F
524 31 Herrljunga