Göteborgs Auktionskammare

Göteborgs Auktionskammare est une entreprise familiale basée à Göteborg qui réalisent des ventes aux enchères en ligne, avec la possibilité de voir des objets dans leur salle d'exposition à Göteborg. Göteborgs Auktionskammare évalue les successions, les pièces de mobilier ainsi que des produits individuels.

En vente chez "Göteborgs Auktionskammare"

Les derniers articles de blog "Göteborgs Auktionskammare"

Prix réalisés "Göteborgs Auktionskammare "

Moccakoppar, Musselmalet, Halvblond
6 st, Kunglig Dansk, I:a sortering, fint skick Göteborgs Auktionskammare
Ströare, silver
1800-tal, bruksslitage, längd 19 cm Göteborgs Auktionskammare
Parti diverse
Armbandsur, räknesticka, reservoarpennor m.m. Göteborgs Auktionskammare
Parti ljudböcker
20 st blandad litteratur Göteborgs Auktionskammare
Snurrfåtölj
Klädd i brun galon, fint skick. Göteborgs Auktionskammare

Adresse et numéro de téléphone de Göteborgs Auktionskammare

Göteborgs Auktionskammare
Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg