Les derniers articles de blog "Auctions Van de Wiele"

Prix réalisés "Auctions Van de Wiele "

FOPPENS, Joannes Franciscus Bibliotheca belgica, sive virorum im Belgio
2 vol. in-4°, [2] + xxxxi + [7 waaronder "Avis au relieur"] + 600 pp. en 81 gravures met portretten b.t.; [2] + van 601 tot 1233 + [1 bl.] pp. in tweede deel + 67 gravures b.t. Totaal van 148 portretten b.t. Titel in rood en zwart. Compleet met indexen en met de 'Avis au relieur'. Marginale roestvlekken, enkele bleke marginale watervlekken, ontbreekt portret van Scaliger in vol. 2 maar vermeerderd met 4 portretten (Laurent Metzius, Nicolaus Grudius, Joseph Bergaigne en Joannes Malderus), vol. 1 vermeerderd met 2 portretten (Joachim Hopperus en Petrus Gudelinus); soms lichte verbruining op enkele bladen, enkele marginale scheurtjes. Vol kalfsleder uit de tijd, gladde rug met goudstempeling. Bovenste kapitaal van één vol. gerestaureerd, scharnieren deels gebroken, platten geschaafd Auctions Van de Wiele
POOT, Hubert Korneliszoon – Gedichten + Vervolg of derde en leste
POOT, Hubert Korneliszoon – Gedichten + Vervolg of derde en leste deel der gedichten van Hubert Corneliszoon Poot. Hier is by gevoegt het leven des dichters, tweede druk 3 vol. in-4°, [56 waaronder front.] + 442 + [6], [24] + 448 + [7 + 1 blanco], [14] + 61 + [3] + 268 pp. Titel in rood en zwart. Met gegrav. titel, gegrav. titelvignetten, 16 grav. op volle blz. waarvan een portret van de auteur, 27 grav. i.t. en slotvignetten. Enkele bleke marginale vlekjes. Vol kalfsleder uit de tijd, rug met ribben en goudstempeling. Platten gewreven, 1ste deel geschaafd op voorplat, papier fris bewaard. Auctions Van de Wiele
MONTANUS, Arnoldus (1625 - 1683) – Gedenkwaerdige gesantschappen der
In-f°, [8], 456, [15] pp, gegraveerde titel, uitslaande kaart en 24 dubbele of uitv. platen, met 71 gravures i.t. Enkele marginale scheuren vakkundig hersteld (o.a. in de gegraveerde titel). Zeer lichte marginale watervlekken achterin. Gebonden in vol kalfsleder, met restauraties aan de rug en de hoeken, dubbele lijnstempel verguld op de platten Auctions Van de Wiele
[ZEEVLAGGEN] ? Pavillons d'Espagne &c; Spaanse Vlaggen
[ZEEVLAGGEN] ? Pavillons d'Espagne &c; Spaanse Vlaggen, &c Kopergravure met Spaanse Scheepsvlaggen met de hand gekleurd in de tijd (49 x 53,5 cm). Een van de 12 prenten met vlaggen uit de 'Alas Maritime'. Onder passe-partout\nKoeman, M. Mor. 7 & 8, note Auctions Van de Wiele
GEIRLANDT, K.J. Vic Gentils
In-4°, 375 blz met tal. ill. in kleur en z/w. Bevat de oeuvrecatalogus in Nederlands en Frans. Linnen uitgeversband met stofwikkel. Exemplaar 12/85 met een originele litho van Vic Gentils toegevoegd Auctions Van de Wiele
Auctions Van de Wiele a 0 objets dans les catégories

Adresse et numéro de téléphone de Auctions Van de Wiele